Heb je de training LLB gevolgd en ervaring in het luisteren naar Gods stem dan is dit een mooie vervolg cursus. New Wine beschrijft het als volgt: “Bij gebedsministry bidden we met elkaar op gezag van Jezus en in de kracht van de Heilige Geest, in het vertrouwen dat God ons wil aanraken en vernieuwen door zijn Geest.” Het mooie van gebed is dat iedereen kan bidden. We hoeven het niet ingewikkeld te maken. We gaan eenvoudig samen naar de Heer, we wachten op de werking van Gods Geest en vertrouwen op zijn levende Woord. Waarom dan toch een training? Omdat we mogen groeien in inzicht in het Koninkrijk en onze roeping, in autoriteit, kracht en vrijmoedigheid en we gebedsministry pastoraal zorgvuldig willen doen.
Sinds mei 2019 is er volledig nieuw cursusmateriaal beschikbaar, in drie modules. Als je al eerder een cursus gebedsministry hebt gevolgd is het toch de moeite waard deze cursus te volgen. Zowel de inhoud als de vorm zijn verder doorontwikkeld naar een praktijkgerichte toerustingscursus met een stevige theologische basis. De cursus bestaat uit twee delen.
In de module ‘De basis van gebedsministry’ wordt in twee zaterdagen de basis gelegd ten aanzien van het ministrygebed. Elke cursusdag bestaat uit twee blokken met aanbidding, een korte inleiding waarin de lesstof wordt samengevat (30 minuten) ruime tijd voor oefening: de nadruk ligt op het beoefenen (60 – 90 minuten). Na deze twee cursusdagen ga je circa twee maanden in je eigen gemeente ( of in ander verband ) aan de slag met gebedsministry
Wanneer en waar?
- Zaterdag 24 januari 2026 van 10.00u- 16.00u in De Ontmoetingskerk, Mounestrjitte 12, Ureterp
- Zaterdag 14 februari 2026 van 10.00u- 16.00u in De Ontmoetingskerk, Mounestrjitte 12, Ureterp
Kosten
De kosten zijn € 30,-. Dit is inclusief cursusboek en koffie, thee, fris, melk en karnemelk en soep (voor de lunch vragen we u om zelf brood mee te nemen). Mocht het bedrag een probleem zijn, geef dit dan even aan, er valt altijd iets te regelen.
Opgaven en contact
Je kunt je hieronder opgeven middels het formulier. Je wordt daarna doorgeleid naar een betaalpagina om de cursusbijdrage over te maken. Opgave voor deelname aan de cursus voor 11 januari 2026.
Wil je meer informatie, mail dan naar info@uniteinchrist.nl of via tel. 06-40285510 (Janny Huizenga). Op https://www.new-wine.nl/ kunt u ook meer informatie vinden over de cursus.

